Služby

Fínska sauna

Fínska sauna je obľúbenou formou relaxu a má mnoho zdravotných benefitov. Môže zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, pomôcť pri chudnutí a zmierniť bolesť a stuhnutosť svalov. Okrem toho pomáha pri respiračných problémoch, ako je astma a bronchitída, a tiež posilňuje imunitný systém. Celkovo je sauna skvelým spôsobom ako sa zbaviť stresu.
 

Vnútorný bazén

Plávanie je skvelá forma cvičenia, ktorá ponúka mnoho výhod pre fyzické aj duševné zdravie. Fyzicky je plávanie nenáročnou aktivitou, ktorá môže zlepšiť kardiovaskulárnu kondíciu, zvýšiť svalovú flexibilitu a pomôcť pri chudnutí. Plávanie skvele odbúrava stres a môže tiež zlepšiť náladu, pomôcť pri úzkostiach alebo depresii.

 

Masážne kreslo

Masážne kreslá sú navrhnuté tak, aby poskytovali výhody profesionálnej masáže. Používajú rôzne techniky, ako je miesenie, klepanie a valcovanie, aby poskytli úľavu od svalového napätia a bolesti. Masážne kreslá môžu tiež zlepšiť krvný obeh, zvýšiť flexibilitu a podporiť zníženie stresu.

Vírivka
Čas strávený vo vírivke poskytuje niekoľko zdravotných výhod, vrátane relaxácie, úľavy od bolesti, zlepšeného spánku, kardiovaskulárneho zdravia, zdravia pokožky, zníženia príznakov úzkosti a depresie.